Навигация
Главная
О нас
Новости
Расписание
Статьи
Фотогалерея
Видеогалерея
Преподаватели и ученики
Наши партнеры
Контакты
Поиск
Энциклопедия
Музыкальный архив
ПООБЩАТЬСЯ В БЛОГЕ
Индивидуальные занятия
 
Главная arrow Статьи arrow Strip dance
Strip dance Версия в формате PDF Версия для печати Отправить на e-mail
Написал Administrator   
13.07.2009
 Пружні спокусливі сіднички, граціозна постава, пластичність рухів та подих сексуальності, що оповиває вас, наче аромат вишуканих парфумів – прагнення жінок та спокуса для чоловіків!
Точніше, спершу спокуса для чоловіків, а потім вже прагнення жінок, адже всі зусилля, що приносяться у жертву красі, спрямовані саме на завоювання сильної статі!

 
Для того, щоб подобатись чоловікам треба сподобатись самій собі! Адже часто за самокритикою ми забуваємо про наші переваги, про “родзинки” та сексуальність, що притаманна кожній жінці! Через рекламу та навіяні ідеали багато жінок приходять у відчай, і, пробуючи всі новітні засоби схуднення, дієти, просто руйнують собі здоров′я… Хоча найкращим способом перебування у формі є здорове харчування та фізичні вправи і, найголовніше – це сприймати себе такою, якою ти є! Бо ти така єдина у світі, унікальна! І намагатись бути схожою на когось – безглузде руйнування своєї індивідуальності. Отже, будьте собою, займайтесь саморозвитком, вдосконалюйте те, що вже дала вам природа! В душі кожної палає вогонь пристрасті, і кожна мріє показати цей вогонь коханій людині, щоб його відчув бажаний чоловік.
 
Найвідомішим втіленням пристрасті є танець - рухи, що гармонійно поєднуються з музикою та станом вашої душі, виражають вашу сексуальність, неповторність, красу та чуттєвість, тренують ваше тіло, розвивають пластику та граціозність… танець… денс… стрип-денс! Кожний окремий вид танцю спрямований на розвиток координації, відчуття музики, але в кожному танці є своя специфіка. Стрип-денс поєднує в собі безліч танцювальних напрямів із їхніми особливостями – запальна латина, енергійний R&B, стильний джаз-модерн, спокусливий східний танець, ніжний вишуканий балет і, головне, приправляє все це перчинкою сексуальності та пластичності стриптизу! Танцюючи стрип-денс, можна приготувати будь-які образи! Тут відкрита територія розвитку артистичності! Ви можете бути грайливою школяркою з бантиками, жінкою-кішечкою, стильною дамою у чоловічому костюмі – все залежить від фантазії. Місця для танцю також не зовсім традиційні і не завжди відповідають вимогам вертикальності, це можуть бути і підлога, і стілець, і стіна, і пілон, і …інша людина (так званий private dance).

Я думаю, ви вже зрозуміли, який широкий спектр переваг стрипу, і його ще можна розширювати! Тож вперед за пружними сідничками, загадковою посмішкою, пластикою кішки, вишуканою граціозністю та сексуальністю рухів на стрип-денс!
 
  © Тетяна Рябуш, Paso-A-Paso, 07.2009
Последнее обновление ( 14.12.2012 )
 
< Пред.   След. >
© 2020
Лучшие артисты и музыканты Киева от orchestra-music.com.ua


Кизомба в Киеве. М.Печерская, Е.Коновальца 36-Д. Kizomba и латина для начинающих и профессионалов.